Google Calendar Service (8.x-1.01) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione

en: Delete contact
sq: Elemino kontaktin

en: The post could not be saved.
sq: E pamundur ruajtja e shkrimit.
