Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Source
cs: Zdroj
