Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Source
et: Allikas
