Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Source
gl: Orixe
