Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Source
lt: Šaltinis
