Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Source
lv: Avots

en: Source field
lv: Avota lauks
