Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Custom
pl: Własne

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Source
pl: Źródło

en: Source field
pl: Pole źródłowe
