Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Enabled
ro: Activat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Source
ro: Sursă
