Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Enabled
ru: Включено

en: Custom
ru: Собственная

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Source
ru: Источник

en: Source field
ru: Исходное поле

en: Image Style
ru: Стиль изображения
