Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Source
sk: Zdroj
