Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Source
uk: Джерело

en: Source field
uk: Поле джерела

en: Image Style
uk: Стиль зображення
