Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Custom
he: מותאם

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Source
he: מקור

en: Source field
he: שדה המקור
