Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Custom
ar: مخصص

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Source
ar: المصدر
