Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Source
az: Mənbə

en: Source field
az: Mənbə sahəsi
