Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Source
bo: ཁུངས
