Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Source
el: Πηγή
