Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Source
eu: Iturburua
