Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Enabled
fr: Activé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Source field
fr: Champ source

en: Image Style
fr: Style d'image
