Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Source
hi: स्रोत

en: Source field
hi: स्रोत क्षेत्र
