Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Source
kn: ಆಕರ
