Google Programmable Search Engine (4.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Two column
fa: دو ستون

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Enter your keywords
fa: کلمات کلیدی خود را وارد کنید

en: Attribute Name
fa: نام مشخصه

en: About
fa: درباره
