Google Programmable Search Engine (4.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Search
fr: Rechercher

en: Setup
fr: Configuration

en: Two column
fr: Deux colonnes

en: Overlay
fr: Premier plan (overlay)

en: Display search results
fr: Afficher les résultats de la recherche

en: On this site (requires JavaScript)
fr: Sur ce site (nécessite JavaScript)

en: On Google
fr: Sur Google

en: Search results prefix text
fr: Préfixe des résultats de la recherche

en: Search results suffix text
fr: Suffixe des résultats de la recherche

en: Enter your keywords
fr: Saisissez vos mots-clés

en: Attribute Name
fr: Nom d'attribut

en: About
fr: À propos

en: Full width
fr: Pleine largeur
