Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Search
ar: بحث

en: Your search yielded no results.
ar: لا يوجد نتائج لبحثك

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Please enter some keywords.
ar: من فضلك أدخل بعض الكلمات المفتاحية.

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Enter your keywords
ar: أدخل كلمات البحث

en: About
ar: حول

en: Compact
ar: المدمج

en: Searched %type for %keys.
ar: البحث في %type عن %key.
