Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Search
be: Пошук

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Please enter some keywords.
be: Калі ласка, увядзіце ключавыя словы.

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Enter your keywords
be: Увядзіце ключавыя словы

en: About
be: Аб

en: Compact
be: Кампактны

en: Searched %type for %keys.
be: Пошук %type для %keys.
