Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Search
de: Suche

en: Setup
de: Einstellungen

en: Two column
de: Zwei Spalten

en: Your search yielded no results.
de: Die Suche lieferte keine Ergebnisse.

en: Search results
de: Suchergebnisse

en: Please enter some keywords.
de: Bitte geben Sie Wörter ein, nach denen gesucht werden soll.

en: Enter your keywords
de: Zu suchende Schlüsselwörter

en: Attribute Name
de: Attributsname

en: About
de: Über

en: Full width
de: Volle Breite

en: Compact
de: Kompakt

en: Searched %type for %keys.
de: %type wurde nach %keys durchsucht.

en: Attribute Value
de: Wert des Attributs
