Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Please enter some keywords.
dz: གཙོ་ཚིག་ལ་ལོ་བཙུགས་གནང་།

en: Enter your keywords
dz: ཁྱོད་རའི་གཙོ་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།
