Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Your search yielded no results.
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα.

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Please enter some keywords.
el: Πληκτρολογήστε κάποιες λέξεις-κλειδιά.

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Enter your keywords
el: Εισάγετε τις λέξεις-κλειδιά

en: About
el: Περί

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Searched %type for %keys.
el: Έγινε αναζήτηση στο %type για %keys.
