Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Search
eu: Bilatu

en: Two column
eu: Bi zutabe

en: Your search yielded no results.
eu: Zure bilaketak ez du emaitzik

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Please enter some keywords.
eu: Mesedez sartu hitz-gako batzuk.

en: Enter your keywords
eu: Idatzi bilaketarako hitzak

en: About
eu: (r)i buruz
