Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Search
fi: Etsi

en: Two column
fi: Kaksi palstaa

en: Your search yielded no results.
fi: Hakusi ei tuottanut tuloksia.

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Please enter some keywords.
fi: Ole hyvä, anna joitakin avainsanoja.

en: Overlay
fi: Päällys

en: Display search results
fi: Näytä hakutulokset

en: On this site (requires JavaScript)
fi: Tällä sivustolla (vaatii JavaScriptin)

en: On Google
fi: Googlessa

en: Enter your keywords
fi: Syötä hakusanat

en: About
fi: Tietoja

en: Compact
fi: Kompakti

en: Searched %type for %keys.
fi: Haettiin %type hakusanoilla %keys.
