Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Search
gl: Buscar

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Please enter some keywords.
gl: Por favor, introduza algunhas palabras clave.

en: Overlay
gl: Superposición

en: Enter your keywords
gl: Introduza as súas palabras clave.

en: About
gl: Información

en: Compact
gl: Compacto

en: Searched %type for %keys.
gl: Buscaronse %type para %keys.
