Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Search
he: חיפוש

en: Your search yielded no results.
he: לא נמצאו תוצאות עבור חיפוש זה.

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: About
he: אודות

en: Compact
he: קומפקטי
