Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Search
hr: Pretraga

en: Setup
hr: Postavke

en: Your search yielded no results.
hr: Nema rezultata za vaše pretraživanje.

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Please enter some keywords.
hr: Molim unesite neke ključne riječi.

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Enter your keywords
hr: Unesite vaše ključne riječi

en: About
hr: Opis

en: Searched %type for %keys.
hr: Pretraženo %type za %keys.
