Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Search
id: Pencarian

en: Your search yielded no results.
id: Pencarian anda tidak membuahkan hasil.

en: Search results
id: Hasil pencarian

en: Please enter some keywords.
id: Mohon masukkan kata kunci.

en: Enter your keywords
id: Masukkan kata kunci anda

en: About
id: Tentang

en: Compact
id: Tersusun rapat

en: Searched %type for %keys.
id: Mencari %type untuk %keys.
