Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Search
jv: Goléki

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Please enter some keywords.
jv: Mānggā isénānā keyword.

en: Overlay
jv: Ngambang

en: Enter your keywords
jv: Ketiknā tembung kunci

en: About
jv: Ngenani

en: Searched %type for %keys.
jv: Nggolèk %type kanggo %keys.
