Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Search
kk: Іздестіру

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Please enter some keywords.
kk: Құпия создерді енгізге болады.

en: Enter your keywords
kk: Өз кілтсөздеріңізді енгізіңіз
