Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Please enter some keywords.
ku: تکایه‌ هه‌ندێک وشه‌ بنووسه‌.

en: Enter your keywords
ku: وشه‌کانت بنووسه‌

en: About
ku: دەربارە
