Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Search
lt: Paieška

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: Two column
lt: Du stulpeliai

en: Your search yielded no results.
lt: Nieko nerasta.

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti.

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: About
lt: Apie

en: Compact
lt: Glaustai

en: Searched %type for %keys.
lt: Ieškota %type pagal %keys.
