Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Search
lv: Meklēt

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: Two column
lv: Divas kolonnas

en: Your search yielded no results.
lv: Meklēšana nedeva rezultātus.

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Enter your keywords
lv: Ievadiet atslēgas vārdus

en: About
lv: Par

en: Compact
lv: Kompakts
