Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Please enter some keywords.
my: ကျေးဇူးပြု၍ သော့ချက်စကားလုံးများကို ရေးသွင်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
