Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Search
oc: Recercar

en: Two column
oc: Doas colomnas

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Please enter some keywords.
oc: Entratz de mots claus.

en: Enter your keywords
oc: Entratz vòstres mots claus

en: About
oc: A prepaus

en: Searched %type for %keys.
oc: Recercat %type per %keys.
