Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Search
sv: Sök

en: Setup
sv: Inställningar

en: Two column
sv: Två kolumner

en: Your search yielded no results.
sv: Din sökning gav inget resultat.

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Please enter some keywords.
sv: Var vänlig ange några nyckelord.

en: Overlay
sv: Lager

en: Enter your keywords
sv: Ange dina nyckelord

en: About
sv: Om

en: Compact
sv: Kompakt

en: Searched %type for %keys.
sv: Sökte genom %type efter %keys.
