Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Search
th: ค้นหา

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Please enter some keywords.
th: กรุณาใส่คำที่ต้องการค้นหา

en: Enter your keywords
th: ใส่คำที่ต้องการค้นหา

en: About
th: เกี่ยวกับ
