Google Programmable Search Engine (4.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Setup
vi: Cài đặt

en: Two column
vi: Hai cột

en: Search results
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Please enter some keywords.
vi: Vui lòng nhập một vài từ khóa.

en: Enter your keywords
vi: Nhập từ khóa

en: Attribute Name
vi: Tên thuộc tính

en: About
vi: Giới thiệu

en: Searched %type for %keys.
vi: Đã tìm kiếm trong %type các thông tin có chứa %keys
