Google Programmable Search Engine (5.0.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Search
pt: Buscar

en: Setup
pt: Instalar

en: Two column
pt: Duas colunas

en: Your search yielded no results.
pt: Sua busca não retornou resultados.

en: Search results
pt: Resultados da busca

en: Please enter some keywords.
pt: Por favor, digite algumas palavras.

en: Enter your keywords
pt: Digite suas palavra-chave

en: About
pt: Sobre

en: Compact
pt: Compacto

en: Searched %type for %keys.
pt: Pesquisado %keys em %type.

en: Custom Stylesheet
pt: URL da folha de estilo (CSS)
