Google Custom Search Engine (8.x-3.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Search
be: Пошук

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Medium
be: Сярэдні

en: Right
be: Справа

en: Select
be: Выбраць

en: Blocks
be: Блокі

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Enter your keywords
be: Увядзіце ключавыя словы

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Compact
be: Кампактны
