Google Custom Search Engine (8.x-3.0) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Search
ca: Cerca

en: High
ca: Alta

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Two column
ca: Dues columnes

en: Off
ca: Inactiu

en: Medium
ca: Mitjana

en: Right
ca: Dreta

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Blocks
ca: Blocs

en: Google Custom Search Engine ID
ca: ID de Google Custom Search Engine

en: Display search results
ca: Mostra els resultats de la cerca

en: On this site (requires JavaScript)
ca: En aquest lloc (necessita JavaScript)

en: On Google
ca: A Google

en: Search results prefix text
ca: Text anterior als resultats de la cerca

en: Enter text to appear on the search page before the search form.
ca: Introduïu un text per mostrar a la pàgina de cerca abans del formulari de cerca.

en: Search results suffix text
ca: Text posterior als resultats de la cerca

en: Enter text to appear on the search page after the search form and results.
ca: Introduïu un text que apareixerà a la pàgina de cerca després del formulari de cerca i els resultats.

en: Search domain
ca: Domini de cerca

en: Country restriction
ca: Restricció de país

en: Interface language
ca: Llengua de la interfície

en: Enter your keywords
ca: Introduïu les vostres paraules clau

en: Search results tab name
ca: Nom de la pestanya dels resultats de la cerca

en: SiteSearch domain
ca: Dominis SiteSearch

en: CSE search option label
ca: Etiqueta de l'opció de cerca CSE

en: Customize the label for CSE search if SiteSearch is enabled (defaults to %search-web).
ca: Personalitzeu l'etiqueta de la cerca CSE si s'ha habilitat la cerca SiteSearch (per defecte s'usa %search-web).

en: Search the web
ca: Cerca el web

en: Ad format on this site
ca: Format de la publicitat en aquest web

en: Top and right
ca: A dalt i a la dreta

en: Top and bottom
ca: A dalt i a baix

en: Ads on the right increase the width of the iframe. Non-profit organizations can disable ads in the Google CSE control panel.
ca: Els anuncis a la dreta incrementen l'amplada de l'iframe. Les organitzacions sense ànim de lucre poden deshabilitar els anuncis en el tauler de control de Google CSE.

en: Ad format on Google
ca: Format de la publicitat a Google

en: AdSense ads are also displayed when the CSE links or redirects to Google.
ca: Els anuncis AdSense també es mostren quan el CSE enllaça o redirigeix cap a Google.

en: About
ca: Detalls

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Uses
ca: Usos

en: Compact
ca: Compacta
