Google Custom Search Engine (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Search
he: חיפוש

en: High
he: חזק

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Off
he: כבוי

en: Medium
he: בינוני

en: Right
he: ימין

en: Select
he: בחר

en: Blocks
he: בלוקים

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Compact
he: קומפקטי
