Google Custom Search Engine (8.x-3.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Search
af: Soek

en: High
af: Hoog

en: Blocks
af: Blokke

en: Enter your keywords
af: Voer jou sleutelwoorde in
