Google Custom Search Engine (8.x-3.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Search
cy: Chwilio

en: High
cy: Uchel

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Medium
cy: Canolig

en: Select
cy: Dewis

en: Blocks
cy: Blociau

en: Enter your keywords
cy: Rhowch eich geiriau allweddol i mewn.
