Google Custom Search Engine (8.x-3.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Search
nl: Zoeken

en: High
nl: Hoog

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Two column
nl: Twee kolommen

en: Off
nl: Uit

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Right
nl: Rechts

en: Select
nl: Selecteren

en: Blocks
nl: Blokken

en: Interface language
nl: Taal van de editor

en: Enter your keywords
nl: Trefwoorden invoeren

en: About
nl: Over

en: Radio buttons
nl: Keuzeopties

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Full width
nl: Volledige breedte
